| Все для веслування | Сауна Київ | Пляжний волейбол | Оренда футбольного поля | Контакти |
Головна Про нас

Поки ваші молодші брати і сестри, діти та онуки під керівництвом відомих у всьому світі тренерів і інструкторів освоюють премудрості водних видів спорту, утриматися від спокуси скинути вантаж турбот і поринути в світ молодості і здоров'я просто необхідно.
На території бази можна пограти в теніс, футбол, гандбол, волейбол і баскетбол. Взимку вас чекають заняття в тренажерному залі і залі гребних концептів, біг на лижах, сауна, зимова купіль, комфортабельне розміщення в номерах. Влітку - водні прогулянки на катері, активний відпочинок на воді, пляжний волейбол і плавання - зроблять вас сильними, молодими і спрямованими до підкорення нових вершин.
Виїзди на Матвіївська затока стали вже традицією для багатьох київських фірм і компаній. Для проведення корпоративних заходів є все необхідне - намети та намети, човни, мангали, столи і стільці для пікніків, посуд. Спортивний інвентар, надувні матраци, шезлонги, пляжні парасольки, бари з прохолодними напоями та морозивом - тут кожен знайде собі заняття до душі і можливість насолодитися безтурботним відпочинком від міської суєти і повсякденних турбот.
Легка розминка або повноцінне тренування в тренажерному залі - вибір за вами. Прогулянка на катері або скутері, а то і водний похід по Дніпру - все, що ще вчора здавалося приємним спогадом, тут знову стане дійсністю.
Увечері, розташувавшись перед каміном зі своєю сім'єю і друзями, - ви зможете сповна оцінити гостинність персоналу водно-спортивної бази «Буревісник». На базі до ваших послуг комфортабельні номери з видом на Матвіївська затока, сауна з масажним кабінетом, камінний зал, кухня. Час тут летить непомітно, а повернутися сюди ще раз - захочеться обов'язково.