| Все для веслування | Сауна Київ | Пляжний волейбол | Оренда футбольного поля | Контакти |
Головна Новини і статті Відкритий чемпіонат міста серед юнаків та дівчат 1998-99 р.н., 2000 і молодші з академічного веслування 15-16 липня 2014 р., м. Київ

   15-16 липня 2014 року на водних доріжках Матвіївської затоки змагалися наймолодші учасники Відкритого чемпіонату міста серед юнаків та дівчат 1998-99 р.н., 2000 р.н. та молодші. Всього прийняло участь 260 дітей серед яких 96 вихованці ДЮСШ «Буревісник». Наші спортсмени стали переможцями і призерами згідно програми змагань, тримаючи лідируючі позиції упродовж всієї гонки.

   Особливо захоплюючі були гонки дівчат в класах човнів: одиночка, двійка парна, четвірка парна, двійка без стернової. Сюрпризом закінчився заїзд двійки парної на дистанції 1000 м, де беззаперечні фаворити Пивоварова Любов та Назаренко Світлана виявилися першими, слід відмітити, що дівчата змагалися у складі екіпажу четвірки парної Пивоварова Любов, Назаренко Світлана, Дідківська Аліна, Михайловська Маргарита, зайнявши третє місце. На другому місці опинилися Корольова Діана і Борис Марія. Приємно вразила наймолодша учасниця змагань Яковицька Христина виборовши перше місце в одиночці, на третьому місці Рейнт Дарина. На дистанції 1500м в одиночці лідирувала Газнюк Ольга впевнено виборовши третє місце.

   Гідно змагалися за медалі найвищого ґатунку юнаки. В одиночці на дистанції 1500м впевнено стартував і утримував лідируючі позиції Продан Костянтин, піднявшись на найвищу сходинку п’єдесталу, на другому місці Печенкін Андрій. Наймолодші учасники змагань у складі екіпажу  четвірки парної Матвєєв Олег, Свіриденко Антон, Шевченко Андрій, Яхнієнко Владислав вийшли на третє місце. Перше місце  в двійці парній зайняли: Сичов Владислав, Пугач Юрій, на другому місці Чмут Святослав і Свіриденко Антон, в двійці без стернового Оніпченко Максим і Мусієнко Костянтин, на третьому місці Вітряченко Назар та Безверхий Максим. Слід відзначити, що Оніпченко Максим, Мусієнко Костянтин, Сичов Владислав, Печенкін Андрій у складі екіпажу четвірки парної на дистанції 1500 м. вибороли перше місце. Бажаємо спортсменам та тренерам віри у власні сили та витримки!

Технічні протоколи і фото змагань додаються.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить