| Все для веслування | Сауна Київ | Пляжний волейбол | Оренда футбольного поля | Контакти |
Головна Новини і статті Відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1998-99 р.н., та чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000-2001 р.н.

   29.07-01.08.2014 року під яскравим сонцем спекотного літа на теплих хвилях Матвіївської затоки відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1998-99 р.н., та чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000-2001 р.н.

   ДЮСШ «Буревісник» на цих змаганнях представили 103 спортсмени. Незабутні враження залишили представниці жіночої статі, демонструючи бійцівський дух, блискучу витримку та жагу до перемоги вибороли золоті нагороди: Лихольот Марина в одиночці, четвірці парній та вісімці, Романюк Діана в двійці парній, четвірці парній та вісімці; Гужва Жанна, Романюк Марина в четвірці розпашній, двійці розпашній та вісімці; Нестерук Дар’я та Івахненко Анжела в вісімці. Безперечними фаворитами серед наймолодших учасниць змагань виявилися Пивоварова Любов, Назаренко Світлана, Корольова Діана, Борис Марія в екіпажі четвірки парної, слід відзначити Борис Марію та Корольову Діану, яким не було рівних в двійці парній. Назаренко Світлана завоювала срібло, виступаючи в екіпажі двійки парної. В двійці розпашній Нестерук Дар’я та Ровінська Єлизавета були другими. Та бронзову нагороду отримала Рогужинська Олександра в одиночці, Загорська Сніжана в четвірці парній. Продемонструвала волю до перемоги Газнюк Ольга зайнявши четверте місце в одиночці.

   Нагороди найвищого ґатунку серед юнаків вибороли Продан Костянтин в одиночці, Мусієнко Костянтин та Оніпченко Максим в двійці розпашній та четвірці парній, Опанасюк Владислав в двійці парній, Гураль Олексій та Монастирло Сергій в четвірці зі стерновим, Печенкін Андрій, Сичов Владислав в четвірці парній, слід відмітити, що Печенкін Андрій в одиночці завоював бронзову медаль. Срібні нагороди отримали Запорожець Денис, Нарадько Віталій, Тулуман Ярослав, Федіщев Дмитро в екіпажі четвірки без стернового та вісімці. Матвеєв Олег, Свіриденко Антон, Шевченко Андрій, Зубков Руслан в четвірці парній.

   Бажаємо спортсменам і тренерам творчого натхнення, віри у власні сили та успішної реалізації потенціалу!

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить