| Все для веслування | Сауна Київ | Пляжний волейбол | Оренда футбольного поля | Контакти |
Головна Новини і статті 07-08.09.2014 року відбувся відкритий чемпіонат міста Києва з академічного веслування

   Осіннім тоном з приходом багатої своїм золотистим, злегка жовтим листям – осені, на стрімких хвилях Матвіївської затоки 07-08.09.2014 року відбувся відкритий чемпіонат міста Києва з академічного веслування.

   Спортсмени ДЮСШ «Буревісник» гідно змагалися і завоювали нагороди найвищого ґатунку. Представниці прекрасної статі вибороли золоті медалі: Маслюк Мар’яна в одиночці легкої ваги, в екіпажі двійки парної легкої ваги Мар’яна була другою , Нестеренко Аліна, Романюк Діана  в двійці парній, Сарканич Алла в двійці розпашній та вісімці, Барзюк Оксана в вісімці, Пруська Ольга, Газнюк Ольга в екіпажі двійки парної, слід відзначити, що Газнюк Ольга в четвірці парній виборола срібло.

   Срібні медалі завоювали Рожок Марина, Пруська Юлія в двійці парній та четвірці парній. Бронзові нагороди отримали Грицаченко Вікторія, Гермаківська Ілона спортсменки змагалися в екіпажі двійки розпашної, Ковбаса Анастасія та Криницька Анастасія в двійці парній легкої ваги, Лихольот Марина в четвірці парній. Волю до перемоги продемонструвала Каганська  Діана в двійці розпашній.

   Серед представників сильної статі Яхнієнко Олександр піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу, змагаючись в четвірці парній, тоді як в одиночці Олександр виборов бронзу. Першим став Загура Олексій в одиночці легкої ваги,в двійці парній легкої ваги Олексій виборов срібло. Перше місце, змагаючись в екіпажі четвірки без стернового та вісімці посіли Запорожець Денис, Нарадько Віталій, Тулуман Ярослав, Федіщев Дмитро. І лише 42 соті секунди для золотої нагороди не вистачило спортсменам у складі екіпажу вісімки Сизоненко Денису, Рожок Олексію, Ращепкіну Максиму, Сичову Владиславу, Киричок Денису, Левко Нікіті, Бецько Владиславу, Бондарець Валентину, Оніпченко Максиму.

   Друге місце посіли Сухенко Олександр, Купченко Антон в двійці парній та четвірці парній, Лебедєв Віктор та Шуденок Костянтин в четвірці парній. Бронзові нагороди отримали Вітряченко Назар в четвірці без стернового та двійці без стернового легкої  ваги та Безверхий Максим в двійці без стернового легкої ваги.

   Від щирого серця вітаємо спортсменів та тренерів! Бажаємо міцного здоров’я, бадьорого настрою, оптимізму та значних досягнень!

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить