| Все для веслування | Сауна Київ | Пляжний волейбол | Оренда футбольного поля | Контакти |
Головна Новини і статті Командний чемпіонат України з академічного веслування відбувся 18-20.09. 2014 року.

   У розпалі золотої осені, що квітне своїм осіннім цвітом, спускаючись на землю прохолодою. Знову, в золотих відблисках природи, завмираючи від захоплення на березі Матвіївської затоки Дніпра, ми спостерігаємо за Командним чемпіонатом України з академічного веслування, який відбувся 18-20.09. 2014 року.

   Приємно відзначити, що серед учасників змагань були спортсмени ДЮСШ «Буревісник», які вибороли медалі. В наполегливій боротьбі Сарканич Алла здобула золоту медаль, змагаючись в екіпажі двійки розпашної без стернового, слід відмітити, що Алла стала бронзовою призеркою, змагаючись в екіпажі вісімки. Пруська Ольга та Грідасова Марія вибороли бронзові нагороди в екіпажі двійки парної легкої ваги. Нестеренко Аліна посіла третє місце в екіпажі вісімки.

   Успішно виступили представники сильної статі: Яхнієнко Олександр, Лебедєв Віктор, Шуденок Костянтин в екіпажі четвірки парної вибороли бронзові нагороди. Висоцький Олександр в екіпажі двійки парної посів третє місце, Олександр змагався в четвірці розпашній без стернового, ставши другим. Загура Олексій виборов бронзову нагороду в двійці парній. Бронзову медаль отримали спортсмени екіпажу двійки розпашної зі стерновим: Ращепкін Максим, Рожок Олексій, Бондарець Валентин.

    Щиро вітаємо найкращих спортсменів та тренерів!

   Переконані, що Ваші перемоги стануть яскравою сторінкою в історії спорту і сприятимуть гармонійному розвитку особистості.

   Бажаємо високих здобутків та подальших перемог!

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить