| Все для веслування | Сауна Київ | Пляжний волейбол | Оренда футбольного поля | Контакти |
Головна Новини і статті Командний Чемпіонат України серед УФК, ДЮСШ, СДЮСШОР з веслування академічного 26-28 вересня 2014 року, м. Миколаїв

   Як відомо осіньпора збору врожаю та підведення підсумків. Зовсім не випадково після зимових морозів, весняної грайливості та літньої спеки, яскравими барвами, одягаючи все довкола в золото-червоні наряди приходить осіння пора,  а ми з вами перегортаємо передостанні сторінки календаря змагань з веслування академічного. Після виснажливої, тривалої праці спортсмени ДЮСШ «Буревісник» роблять гідний внесок у скарбницю перемог на Чемпіонаті України серед УФК, ДЮСШ, СДЮШОР, який відбувся 26-28.09.2014 року в  місті Миколаєві.

   На сьогоднішній день представники ДЮСШ «Буревісник» міцно утримують лідерство. Представниці жіночої статі демонструють величезні можливості для морального та фізичного вдосконалення, в цьому переконує той факт, що наші спортсменки знову виборюють золоті нагороди: Рожок Марина в одиночці, Романюк Діана та Лихольот Марина в екіпажі четвірки парної, слід відзначити, що Романюк Діана виборола срібло в одиночці та Лихольот  Марина стала срібною призеркою в екіпажі двійки парної. Руденко Раїса та Романюк Марина вибороли срібло у складі екіпажу четвірки розпашної без стернової. Наші спортсменки Рожок Марина, Борзюк Оксана, Газнюк Ольга та Гридасова Марія продемонстрували неабияку волю до перемоги, посівши четверте місце у складі четвірки парної.

   Порадували бронзовими нагородами  представники сильної статі так Купченко Антон, Сухенко Олександр в екіпажі двійки парної, Оніпченко Максим та Мусієнко Костянтин в двійці розпашній без стернового та Печенкін Андрій, Купченко Антон, Сухенко Олександр, Гураль Олексій в екіпажі четвірки парної, Запорожець Денис, Нарадько Віталій, Тулуман Ярослав, Федищев Дмитро в екіпажі четвірки розпашної без стернового. Продан Костянтин продемонстрував волю до перемоги, посівши четверте місце в екіпажі четвірки парної.

   Саме такі плідні зусилля наших тренерів та спортсменів котрий рік поспіль дозволили ДЮСШ «Буревісник» стати однією з найкращих шкіл в Україні, набравши у командному заліку 699 очків.

   Щиро вітаємо Вас із блискучою перемогою!

   Віримо, що ваші плани, мрії та задуми будуть успішними.

   Бажаємо наснаги, оптимізму та нових творчих звершень!

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить