| Все для веслування | Сауна Київ | Пляжний волейбол | Оренда футбольного поля | Контакти |
Головна Новини і статті Візит голови Київської міської державної адміністрації Віталія Володимировича Кличко на базу ДЮСШ з академічного веслування «Буревісник»

Візит голови Київської міської державної адміністрації Віталія Володимировича Кличко на базу ДЮСШ з академічного веслування «Буревісник»

 

   Веслування академічне популярний олімпійський вид спорту, який розвивається за часів правління Королеви Вікторії в Англії в ХVIIпочаток XVIII століття, набуваючи популярності в різних країнах Європи і звідти поширюється в Південну Америку та Австралію.

   В Україні веслуванням академічним займається понад 3500 чоловік. База однієї з найкращих шкіл в Україні з академічного веслування «Буревісник», де проводяться навчально-тренувальні збори спортсменів знаходиться на Трухановому острові.

   Тому на сьогоднішній день представники академічного веслування стурбовані станом матеріально-технічного забезпечення, що збігається з ростом кількості дітей, які свій вільний час приділяють заняттям спортом, близько 300 учнів регулярно займаються академічним веслуванням на відкритій воді. При цьому слід зазначити, що в Україні до цього часу не має веслувального каналу – споруди світового класу, що стане місцем проведення змагань з веслування а також місцем відпочинку і тренувань, що значно покращить умови підготовки спортсменів.

   У зв’язку з цим 28 листопада 2014 року відбулася нарада з питань розвитку інфраструктури на Трухановому острові, в якій прийняв участь голова Київської міської державної адміністрації, народний депутат України Віталій Володимирович Кличко, як відомо в минулому боксер-професіонал, почесний чемпіон світу з боксу у версії WBC а також кандидат наук в області фізичного виховання та спорту. Віталій Володимирович конструктивно підійшов до всіх питань реконструкції інфраструктури Труханового острову і його розвитку,  виразивши свою підтримку.

   Саме такі плідні зусилля значно покращать умови підготовки спортсменів, що спеціалізуються в академічному веслування і дадуть можливість досягти високих результатів, залишаючись на вершині спортивного олімпу, славлячи Україну.

   Особлива вдячність Віталію Володимировичу за підтримку у процесі цього проекту. Віримо і надіємося на грандіозний успіх!

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить