| Все для веслування | Сауна Київ | Пляжний волейбол | Оренда футбольного поля | Контакти |
Головна Новини і статті Громадське слухання проекту розвитку Труханового острову та реконструкції водного стадіону

   Зимова пора на Трухановому острові надзвичайно дивовижна та неповторна, тихо огортає чарами та наводить порядок у своєму царстві, малюючи білосніжними фарбами. Здається неможливо порушити цю ідилію. Сьогодні 6-го грудня 2014 року на території ДЮСШ з академічного веслування «Буревісник» відбулося громадське слухання проекту розвитку Труханового острову та реконструкції водного стадіону у європейській столиці нашої Вітчизни. Слід відмітити, що це  особливий день, який з'явився в українському календарі порівняно недавно, в кінці другого тисячоліття – День Збройних Сил України,  з чим усіх привітав директор ДЮСШ «Буревісник» Антон Сергійович Продан.

   На слуханні були присутні заступник міністра молоді та спорту Уманець Ніна Дмитрівна, президент федерації академічного веслування України Власенко Володимир Володимирович, президент  федерації байдарки та каноє Кушніренко Олександр Миколайович, президент федерації драгонбот Моргун Валерій Павлович, представники робочої групи з питань реконструкції веслувального каналу, також представники НОК України Веселова Вікторія В'ячеславівна, презедент федерації ветеранів академічного веслування Коваль Олександр Васильович, директор підприємства, яке обслуговує існуючий водний стадіон Лепейко Олександр Ілліч, видатні тренери та спортсмени.

   Представники вище зазначених організацій розглянули два життєвоважливих питання, а саме земельний статус ділянки та джерела фінансування майбутньої реконструкції водного стадіону. Директор ДЮСШ «Буревісник» Антон Сергійович Продан зазначив основні концептуальні питання реконструкції, ознайомивши присутніх з проектом веслувального каналу. Директор підприємства, яке обслуговує існуючий водний стадіон Лепейко Олександр Ілліч наголосив на складності ситуації, так як уже існує три проекти і на сьогоднішній день виникає необхідність в архітекторі.

   Президент федерації академічного веслування Володимир Володимирович Власенко, відмітивши основні історичні факти розвитку академічного веслування, звернув увагу на значну кількість медалей понад 30 %, які вибороли спортсмени та наголосив на необхідності побудови веслувального каналу – споруди світового класу, а також звернув увагу на важливість збереження природи Труханового острову. Володимир Володимирович вважає, що саме такі події стануть історичним кроком для України. Заступник міністра молоді та спорту Ніна Дмитрівна Уманець зазначила, що необхідно не просто мріяти, а реалізувати даний проект поетапно та у зв’язку з складною ситуацією в Україні залучати інвесторів. Таким чином, вирішили створити раду Матвіївської затоки на чолі якої Антон Сергійович Продан.

   Дякуємо всім присутнім за активну участь та пропозиції. Бажаємо творчого натхнення, віри у власні сили та успішної реалізації проекту з реконструкції веслувального каналу, який стане місцем проведення змагань з веслування,  а також місцем відпочинку і тренувань, що в свою чергу покращить умови підготовки спортсменів, що спеціалізуються в водних видах спорту, зокрема в академічному веслуванні.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить