| Все для веслування | Сауна Київ | Пляжний волейбол | Оренда футбольного поля | Контакти |
Головна Новини і статті Олімпійський урок «На олімпійських хвилях Дніпра»

Олімпійський день

 

   Як відомо сучасний олімпійський рух бере свій початок від старогрецьких Олімпійських ігор, які лишили яскравий слід у світовій культурі. Історія сучасного олімпійського руху понад століття дарує нам вічні ідеали, які були основою Олімпійських ігор Стародавньої Греції та залишаються привабливими для людства і на сьогоднішній день.

   Олімпійський спорт популярне соціальне явище, яке охоплює всі континенти і країни. Спорт України є складовою частиною олімпійського руху.

   Національний олімпійський комітет України було створено 22 грудня 1990 року, що дозволило українському спорту у подальшому самостійно вийти на міжнародну арену та вступити у світову олімпійську сім'ю. В цьому році НОК України святкує свою 24-річницю.

   З нагоди Дня народження Національного олімпійського комітету України 23 грудня 2014 року на території ДЮСШ з академічного веслування «Буревісник» вперше відбувся Олімпійський урок «На олімпійських хвилях Дніпра», в якому також прийняли участь представники ДЮСШ Київ та Славутич. Наш Олімпійський урок відвідали куратор школи Любарець Володимир Віталійович, олімпійська чемпіонка Наталія Довгодько та триразовий призер чемпіонату Європи, учасник Олімпійських ігор 2012 року – Сергій Чиканов.

   Приємно відзначити, що юні спортсмени прийняли активну участь не лише в спортивних змаганнях, а й в конкурсі малюнків «Олімпійський Труханів острів» та вікторині пригадали давні часи, коли відбулися перші олімпіади, з’ясували коли та ким було відроджено проведення Олімпійських ігор; здійснили спортивну подорож, де продемонстрували свою витривалість, силу та кмітливість у спортивних змаганнях. Зробили олімпійську розминку з Наталією Довгодько та Сергієм Чикановим. В кінці уроку спортсмени отримали цінні подарунки від Національного олімпійського комітету.

   Юні спортсмени поповнили свою скарбницю новими знаннями, познайомилися з давньою історією олімпійських ігор та особливостями академічного веслування, дізнались про те, скільки необхідно докласти зусиль, здійснити важкої щоденної роботи для того, щоб завоювати медаль, особливо – олімпійську. У кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусиль для здійснення своєї мрії. Бажаємо кожному юному спортсменові миру, взаєморозуміння, радості і дружби! Приєднатися до унікального явища сучасності – Олімпійського руху. Досягти небачених висот в улюбленому виді спорту у чесній спортивній боротьбі, доторкнутися до сили спорту, поринути у культуру та історію народів світу! На олімпійській, творчій, життєвій аренах розкрити свої таланти, здібності та уміння.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить