| Все для веслування | Сауна Київ | Пляжний волейбол | Оренда футбольного поля | Контакти |
Головна Новини і статті Вітаємо з Новим 2015 Роком!

Вітаємо з Новим Роком!!!

   Новий рік це свято коли ми звичайно робимо висновки і ставимо мету. Ось і прийшов до кінця рік коня. У кожного із нас він залишив свій слід в пам’яті - радості чи суму, світлі надії чи розчарування, віру в краще майбутнє. Не дивлячись, на всі труднощі він приніс кожному із нас багато нових досягнень та яскравих перемог!

   Так і для колективу ДЮСШ з академічного веслування «Буревісник» цей рік був плодотворним. Адже на сьогоднішній день юні спортсмени зробили гідний внесок у скарбницю перемог на змаганнях різного рівня, в тому числі і на ІІ Юнацьких Олімпійських іграх. В цілому для академічного веслування рік, який пройшов приніс також і золоті нагороди на Чемпіонаті Світу. Саме такі плідні зусилля наших тренерів та спортсменів котрий рік поспіль дозволяють демонструвати волю до перемоги, величезні можливості морального та фізичного вдосконалення, завдяки чому утримують лідируючі позиції на спортивній ниві.

   Від усього серця вітаємо Вас з Новим 2015 роком! Бажаємо вирости до безграничних горизонтів, долаючи всі перешкоди в цьому процесі. Розкрити свої таланти і досягти всього того, чого ви достойні: більше планувати, більше долати – більше ніж ви коли-небудь могли мріяти. Рішучості, мирного стану розуму, напруги руки, дій та процвітання!

   Удачі, щастя, чудового поєднання сонця, ґрунту та зерна, що дає яскраві результати на олімпійській, творчій, спортивній та життєвих нивах!!!

СВІТЛА, ЛЮБОВІ, РАДОСТІ В НОВОМУ 2015 РОЦІ!

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить