| Все для веслування | Сауна Київ | Пляжний волейбол | Оренда футбольного поля | Контакти |
Головна Новини і статті ЛІЦЕНЗІЯ НА ОЛІМПІАДУ

ПЕРША ЛІЦЕНЗІЯ НА ОЛІМПІАДУ 2021 ТОКІО !!! Збірна України з академічного веслування завоювала першу ліцензію на Олімпійські ігри! В олімпійській дисципліні академічне веслування у складі української команди візьмуть участь Ігор Хмара і Станіслав Ковальов (парна двійка у легкій вазі).

У далекому 2013 була створена Команда LM2Х. Час пролетів ...

Сьогодні 8.04.2021 на Олімпійській Кваліфікаційної регата в Варезе, Італія, наша збірна Команда України LM2X в складі Ігор Хмара, Ковальов Станіслав, тренери Сергій Костянтинович і Антон Продан.

Стали Чемпіонами і завоювали для нашої Країни право представляти Україну на Олімпійських іграх в Токіо. Це перша ліцензія завойована в нашому виді спорту. Дякуємо нашій Команді професіоналів Вадим Гутцайт, Валентин Мельник, Віталій Кличко, Артур Палатний, Ніна Уманець, Нельсон Гайриян, Людмила Панченко, Андрій Вінграновський, Павел Крупко, Олексій Кириченко, Юлія Хан, Сергій Качінський, Євген Рязанов, Олександр Березніков, Ірина Доценко, Олена Продан, Іван Тимко, Татьяна Приходько, Ярослав Москаленко, Андрій Анісімов, Тетяна Стекольщикова, Олександр Яхнієнко, Юрій Захаров, Світлана Сівко, за віру і підтримку Команди на шляху до Перемоги.

Третина завдання виконано, далі три місяці складної підготовки до Олімпіади. Наша Команда продовжує роботу і вірить в успіх в Токіо!

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить