| Все для веслування | Сауна Київ | Пляжний волейбол | Оренда футбольного поля | Контакти |
Головна Новини і статті ВІтвємо

 

19 грудня 2021 року пройшов чемпіонат ДЮСШ «Буревісник» з плавання - традиційно мета і завдання цього спортивного заходу

перевірка вміння плавати вихованців школи, для забезпечення техніки безпеки при заняттях академічним веслуванням на відкритій воді.

Всього прийняли участь 160 дітей школи в різних вікових категорій від молоді до 23 років до 2010 р.н. і молодші.

Дуже приємно, що цей чудовий день Святого Миколая, змагання розділили з дітьми їх найрідніші батьки, дідусі, бабусі, друзі.

Чемпіони та призери в кожній віковій категорії були нагородженні медалями, дипломами, а саме:

вікова категорія молодь до 23 років чоловіки:

1 місце Поночовний Андрій

(тр. Бурей М.С., Козир Л.І.),

2 місце Бондаренко Максим

(тр. Яхнієнко О.В., Сівко С.В.),

3 місце Поліщук Ростислав (тр. Захарова О.А., Захаров Ю.Ю.)

вікова категорія молодь до 23 років жінки:

1 місце Петрищева Юлія (тр. Кушніренко Е.В., Фомін О.В.)

вікова категорія юніори 2004-2005 р.н.:

1 місце Біндер Данііл (БВУФК) (тр. Козир Л.І., Козир К.В.),

2 місце Зінчак Артем (тр. Яхнієнко О.В., Сівко С.В.),

3 місце Зорич Іван (тр. Устюжаніна Т.І., Захаров Ю.Ю.),

юніорки:

1 місце Козир Анастасія (БВУФК) (тр. Козир К.В.),

2 місце Лисенок Яна ( тр. Бурей М.С.),

вікова категорія юнаки 2006-2007 р.н.:

1 місце Гужва Іван (тр. Мазур С.О.)

2 місце Бубруєнко Федір (тр. Мазур С.О.),

3 місце Швецов Данііл (тр. Яхнієнко О.В., Тимко К.І.)

дівчата 2006-2007 р.н.:

1 місце Кужавська Дарья (тр. Захаров Ю.Ю., Захарова О.А.),

2 місце Кравченко Ярослава (тр. Захаров Ю.Ю., Захарова О.А.),

3 місце Яцуляк Ірина ( тр. Бурей М.С.).

вікова категорія юнаки 2008-2009 р.н.

1 місце Чайковський Назарій (тр. Захаров Ю.Ю., Захарова О.А.),

2 місце Ковальчук Захар (тр. Бурей М.С.),

3 місце Шевченко Богдан (тр. Мазур С.О.),

дівчата 2008-2009 р.н.:

1 місце Беньківська Єлизавета (тр. Кушніренко Е.В.),

2 місце Лазарчук Катерина (тр. Хмара І.О., Бурей М.С.),

3 місце Назарчук Олександра (тр. Османов М.У. ).

вікова категорія юнаки 2010 р.н. і молодші:

1 місце Губар Акім (тр. Сівко С.В., Яхнієнко О.В., Заходайло О.В.),

2 місце Пархомчук Андрій (тр. Мазур С.О.),

3 місце Лазарчук Михайло (тр. Хмара І.О., Бурей М.С. ),

дівчата 2010 р.н. і молодші:

1 місце Шараєвська Серафима (тр. Лук’яненко О.М. ),

Практика показує, що повчання не діють. Лише на власному прикладі (авторитеті) і з любов’ю ми досягнемо потрібних результатів.

В змаганнях з плавання прийняли участь адміністрація школи та тренери-викладачі ДЮСШ з академічного веслування «Буревісник»:

вікова категорія Masters Mens:

1 місце Кушніренко Едуард Валентинович – тренер-викладач

2 місце Продан Антон Сергійович - директор

3 місце Лук’яненко Олександр Михайлович – спортсмен

вікова категорія Masters Womens:

1 місце Козир Катерина Вікторівна – тренер-викладач

2 місце Мазур Світлана Олександрівна – тренер-викладач

3 місце Сівко Світлана Василівна – заступник директора з навчально-тренувальної роботи.

ВІТАЄМО!



 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить