| Все для веслування | Сауна Київ | Пляжний волейбол | Оренда футбольного поля | Контакти |
Головна Новини і статті Чемпіонат Європи - 2013. Севілья (Іспанія). Фінали.

Чемпіонат Європи - 2013. Севілья (Іспанія). Фінали.

   2 червня пройшли фінальні заїзди на чемпіонаті Європи в Севільї (Іспанія). Чотири українські екіпажі боролися за медалі в головних фіналах. А ще п'ять - намагалися підтримати імідж нашої країни у фіналах В, де розігрувалися місця з 7 по 12. Згідно програми змагань, спочатку йшли "малі" фінали.

   Двійка розпашна без стернового чоловіча (Олег Ликов, Сергій Чиканов). Впродовж усього заїзду, наші хлопці боролися за 1-2 місця. За 500 метрів до фінішу вони ще лідирували. Але фінішну стрічку перетнули другими, пропустивши вперед тільки веслярів з Німеччини. У підсумку загальне 8 місце.

   Двійка парна чоловіча легка вага (Станіслав Ковальов, Ігор Хмара). У цьому класі човнів у будь-якому заїзді йде боротьба. Не став виключенням і фінал В. Українські легковаговики на першому відрізку дистанції вийшли на друге місце. Але впродовж гонки стали помалу втрачати позиції. І на фініші зайняли четверте місце. У підсумкуі загальне 10 місце.

   Двійка парна чоловіча (Володимир Павловський, Сергій Гринь). Таке саме місце зайняла і ще одна наша чоловіча двійка парна - але вже у відкритій категорії.  У підсумку загальне 10 місце.

   Одиночка чоловіча (Артем Морозов). Другим виїхав із старту наш одиночник. Потім, в середині дистанції, він довгий час залишався на четвертому місці. Але зміг знайти в собі сили зробити фінішне прискорення. І як результат - фінішував другим. У підсумку загальне 8 місце.

   Вісімка чоловіча (Віктор Гребенников, Антон Холязников, Станіслав Чумраєв, Іван Тимко, Андрій Приведа, Андрій Іванчук, Сергій Білоущенко, Валентин Клецькой, ст. Олександр Коновалюк). У підсумку загальне 10 місце.

   Двійка розпашна без стернової жіноча (Світлана Новіченко, Ганна Концева). Першими з українських екіпажів, на старт в "великих" фіналах вийшла жіноча двійка. Наші дівчата приємно здивували у втішному заїзді, упевнено зайнявши там перше місце. Після цього, ми чекали від наших спортсменок будь-яких сюрпризів. І він не підвели! У фіналі українська двійка упевнено стартувала. І упродовж половини дистанції утримувала лідируючі позиції, випереджаючи фаворитів заїзду: румунок і німок. Після 1000 метрів спортсменки з Румунії вишли на перше місце. Німки зайняли другу позицію. А українки перемістилися на третє місце. Яке і утримали до кінця заїзду. Є БРОНЗОВА МЕДАЛЬ!

   Четвірка парна жіноча (Наталія Ковальова, Діана Димченко, Вікторія Колтунова, Олена Буряк). Наша четвірка, в повністю оновленому складі, не змогла поборотися за медалі. Практично усю дистанцію українки боролися з командою Польщі за п'яте місце. А на фініші польки були трохи сильніші. У підсумку загальне 6 місце.

   Четвірка парна чоловіча (Дмитро Михай, Іван Футрик, Олександр Надтока, Іван Довгодько).  Добре пішовши із старту, наші хлопці вийшли відразу на друге місце. Проте вже на половині дистанції суперники відсунули їх на п'яту позицію. Перед останньою п'ятисоткою українці були останніми. А традиційно сильний фініш допоміг обійти нашому екіпажу дві команди. Але цього не вистачило, щоб "дотягнутися" до медалі. У підсумкуі загальне 4 місце.

   Одиночка жіноча (Наталія Довгодько). Відмінно стартувавши, Наталія першу п'ятисотку пройшла з першим часом. Після чого її наздогнали Мірка Кнапкова з Чехії і спортсменка з Австрії. Довгий час Наталія зберігала за собою третє місце. Але на останній п'ятисотці суперниці різко підвищили темп. І фінішну рису наша олімпійська чемпіонка перетнула п'ятою. У підсумку загальне 5 місце.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить